طراحی سایت ورپرس پذیرایی شو

سایت پذیرایی شو یک سایت فروش پَک های پذیرایی است که شما میتوانید در آن پَک های مختلف برای مراسمات مختلف از جمله سمینار، مهمانی، جشن، تولد، جاسات فاعیه پایان نامه، ختم و… را به صورت آنلاین سفارش داده و تحویل بگیرید. همچنین در این سایت میتوانید پَک پذیرایی مورد نظر خودتان را بسازید و خریداری نمیایید.

شروع راه

تیم سایت پذیرایی شو که از دوستان و آشنایان قدیمی ما بودند. تصمیم داشتند که برای فروش آنلاین پَک های با کیفیت پذیرایی برای انواع مراسمات سایتی راه اندازی کنند و وارد این بازار شوند. بنابراین برای اجرایی کردن این تصمیم و راه اندازی سایت مورد نظرشان تصمیم گرفتند که با تیم بِه‌اندیشان تماس بگیرند.

سیر انجام کار

پس از چندین تماس و توضیحات تلفنی دوستان سایت پذیرایی شو در یک جلسه ی حضوری تمام آنچه که از سایت میخواهند را به طور شفاف بیان کردند. تیم طراحی وب بِه‌اندیشان نیز برای پیاده سازی تمام مواردی که عزیران سایت پذیرایی شو مشخص کرده بودند، زمان تحویل پروژه را دو هفته اعلام کردند.

برای اجرای این پروژه و به دلیل برخی محدودیت های ووکامرس، تیم بِه‌اندیشان تصمیم گرفت که تمام پپروسه ی خریدِ سفارشی از سایت پذیرایی شو رو توسط افزونه ی قدرتمند و حرفه ای () کاملا شخصی سازی کرده تا کاربران این سایت بتوانند به راحتی اقدام به سفارش محصول مورد نظر خود نمایند.

در طی این مسیر گاها نظرات کارفرمای محترم تغییر میکرد ولی با هماهنگی های لازم و همکاری تیم طراحی وب بِه‌اندیشان این تغییرات به سرعت در سایت اعمال میگشت.

در این سایت از سلیقه ی مناسب طراحان رابط کاربری بِه‌اندیشان نهایت استفاده برده شد و صفحات مختلف این سایت به بهترین نحو و با رعایت بهترین استانداردهای طراحی UI  طراحی و اجرا شد.

سایت پذیرایی شو زودتر از موعد مقرر یعنی بعد از 12 روز به کارفرمای محترم تحویل داده شد.

دوستان ما در سایت پذیرایی شو پس از تحویل سایت به شدت به دنبال تعیین استراتژی های ورود به بازار و نحوه ی بهینه سازی سایت خود بودند که با مشاوره ی تیم بِه‌اندیشان در حال تصمیم گیری برای آغاز رسمی فعالیت سایت خود هستند.

نتیجه کار

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به سایت پذیرایی شو از نتیجه ی کارِ تیم طراحی وب بِه‌اندیشان دیدن فرمایید.

ذکر این نکته ضروری است که تا تدوین این نوشته دوستان عزیز پذیرایی شو فعالیت رسمی خود را آغاز نکرده اند و سایت پذیرایی شو هنوز فعالیت تجاری و رسمی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست