طراحی سایت وردپرس هزارتوی ذهن (Mind Maze)

سایت هزارتوی ذهن یک سایت برای رزرو آنلاین بازی اتاق فرار (Scape room) در تهران است. شما در این سایت میتوانید با داستان مربوط به اتاق فرار این گروه آشنا شوید و برای تفریح در کنار خانواده و یا دوستانتان سانس مورد نظرتان را رزرو کنید.

شروع راه

مدیر محترم سایت هزارتوی ذهن از طریق یکی از دوستان با تیم بِه‌اندیشان آشنا شد. ایشان تصمیم داشت که برای بازی مهیج و تازه وارد در کشور ما یعنی بازی اتاق فرار سایتی را فراهم کند تا علاقه مندان به این بازی جذاب بتوانند به راحتی با اتاق فرار گروه هزارتوی ذهن آشنا شوند و در صورتی که مایل بودند اتاق فرار را رزرو کرده و در زمان مشخص همراه گروه خود برای این بازی به اتاق فرار هزارتوی ذهن مراجعه کنند. بنابراین با انجام صحبت های اولیه مدیر محترم این گروه تصمیم گرفتند تا طراحی این سایت را به تیم طراحی وب بِه‌اندیشان بسپارند.

سیر انجام کار

مدیر محترم این سایت با در اختیار قرار دادن چند نمونه سایت داخلی به تیم طراحی سایت ما و مشخص کردن مواردی که برای سایت نیاز دارند، و با اعتماد به تیم طراحی وب بِه‌اندیشان اختیار کامل طراحی رابط کاربری () را به ما سپردند. گروه بِه‌اندیشان نیز برای انجام این پروژه به نحو احسن از تمام دانش فنی و تجربه ی کاری خود استفاده و طراحی یک سایت با کیفیت استاندارد را آغاز نمود.

پروسه ی طراحی صفحات این سایت به سرعت طی و بعد از تایید کارفرمای محترم سایت Mindmaze بارگذاری شد.

اما چالش اصلی این سایت راه اندازی سامانه ی رزرو بود. با توجه به این که کارفرمای محترم بودجه ی مشخص شده ای برای سایت در نظر گرفته بود، امکان کدنویسی و ساخت سامانه ی رزرو توسط تیم بِه‌اندیشان وجود نداشت. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که از افزونه ی (WooCommerce Bookings) استفاده کنیم. با این حال این افزونه که کاملا انگلیسی بود نیاز به شخصی سازی تقویم و ساعت و… داشت که با تلاش های مستمر تیم حرفه ای بِه‌اندیشان و تغییر کدهای فراوان این افزونه، ما موفق به راه اندازی و تحویل به موقعِ دو هفته ای سایت به کارفرمای محترم شدیم. خوشبختانه مدیر سایت هزارتوی ذهن از نتیجه ی کار رضایت کامل را داشتند.

ما همچنان مفتخریم که گاه گاهی، پشتیبانی و اصلاحات مورد نظر این سایت را به عهده داریم.

با آرزوی موفقیت برای تیم هزارتوی ذهن

نتیجه کار

شما میتوانید با مراجعه به سایت Mindmaze از نتیجه ی کار تیم طراحی وب بِه‌اندیشان دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست