طراحی سایت وردپرس نگینان

سایت نگینان یک سایت فروش انگشتر آنلاین است که شما با خرید از این سایت میتوانید هم از انگشترهای زیبای دست ساز استادان استفاده کنید و هم در کارِ خیر این سایت شریک شوید. زیرا بخشی از سود این سایت صرف اقدامات عام المنفعه میشود.

شروع راه

خیرین عزیز سایت نگینان تصمیم داشتند که برای حمایت از تولید کنندگان انگشتر شهر خودشان و تامین مالی کارهای عام المنفعه ی خود سایتی را راه اندازی کنند که در آن بتوانند انگشترهای با کیفیت دست ساز را برای فروش در دید عموم مردم قرار دهند. بنابراین به علت آشنایی قدیم با تیم بِه‌اندیشان، طراحی این سایت را به عهده ی ما قرار دادند.

سیر انجام کار

عزیران سایت به اندیشان بسیار اصرار داشتند تا سایتی که طراحی میشود از لحاظ ظاهری و بسری کیفیت بسیار مناسبی داشته باشد تا مراجعین به سایت نگینان از حضور در این سایت احساس خوبی داشته باشند و در ضمن بتوانند به راحتی انگشتر مورد نظر خود را خریداری نمایند.

بنابراین تیم طراحی وب بِه‌اندیشان با دقت بالا و با وسواس بسیار شروع به طراحی رابط کاربری این سایت نمودند. پس از گذشت یک ماه و طراحی دو رابط کاربری، کارفرمای محترم یکی از طرح ها را برای پیاده سازی و بارگذاری انتخاب نمودند.

پس از بارگذاری سایت دوستان سایت نگینان به سرعت فعالیت خود را آغاز کرده و محصولات خود را در سایت قرار دادند. سپس نکات لازم برای اصلاح برخی از موارد سایت را به تیم بِه‌اندیشان اعلام کردند که به سرعت اصلاحات لازم برای سایت نگینان انجام گرفت.

خوشبختانه مفتخریم که بعد از طراحی و تحویل سایت به کارفرمای محترم ورضایت کامل این عزیران، پشتیبانی کامل سایت نگینان در اختیار تیم بِه‌اندیشان قرار گرفت.

با آرزوی موفقیت های روزافزون برای سایت نگینان

نتیجه کار

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به سایت نگینان از نتیجه ی کار تیم طراحی وب بِه‌اندیشان دیدن فرمایید.

همچنین برای شرکت در کار خیر این سایت نیز میتوانید از این سایت انگشتر خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست