موکاپ جلد کتاب فارسی

یکی از مشکلاتی در در طراحی‌های گرافیکی به آن برخورد می‌کنیم فایل‌های آماده‌ای هستند که نیاز به صرف وقت زیاد برای اصلاح آنها وجود نداشته باشد. این دسته از فایل‌ها به خصوص برای طراحان از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا در صورت در اختیار داشتن آنها با صرف وقت کم می‌توانند نمونه کارهای متنوعی را تولید کنند تا مخاطبان با مشاهده‌ی طراحی‌های انجام شده در محیطی واقعی، ارتباط بهتری با آنها بر قرار کنند.

در این بخش از سایت سعی می‌کنی فایل لایه باز PSD را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا با استفاده از آنها وقت کمتری را صرف تولید نمونه کارهای خود کنید. موکاپ هایی که در اختیار شما قرار می‌گیرند در ابتدا مورد بررسی قرار می‌گیرند تا مشکلات احتمالی آنها برطرف شود و فایلی که در اختیار شما قرار می‌گیرد از کیفیت بالای برخوردار باشد.

اغلب موکاپ های جلد کتاب موجود در سایت های مختلف (به خصوص سایت های غیر فارسی)، مربوط به کتاب‌های لاتین هستند و از چینش کلمات چپ به راست پیروی می‌کنند. همانطور می‌دانید در تولید کتاب‌های فارسی و عربی که از چینش راست به چپ استفاده می‌کنند، ترتیب شروع و پایان صفحات کتاب، عکس تریبت موجود در کتاب‌های لاتین است.

فایل موکاپی که در اختیار شما قرار می‌گیرد به منظور استفاده برای کتاب‌های فارسی طراحی شده است و از چینش کلمات راست به چپ پیروی می‌کند.

امیدواریم این فایل برای شما مفید بود و در میزان وقتی که برای تولید فیال‌های نمونه کار خود استفاده می‌کنید صرفه جویی قابل توجهی برای شما ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست