طراحی سایت وردپرس زیراگ

زیراگ یک فروشگاه آنلاین فرش ماشینی است. شما در این سایت میتوانید انواع فرش ماشینی را مشاهده و فرش دلخواه خود را سفارش داده و جلوی درب منزل تحویل بگیرید. همکاری تیم بِه‌اندیشان با فروشگاه اینترنتی فرش زیراگ از طراحی سایت شروع شد.

شروع راه

مجموعه ی فرش زیراگ به دنبال سایتی بود که بتواند محصولات مختلف و خدمات گوناگون خود را به شکلی جذاب و منحصر به فرد به نمایش درآورد. با جستجوهای فراوان و بازدید از سایت های فروشگاهی فرش، و با توجه به عدم کیفیت مناسب این سایت ها، اصلی خواسته ی مجموعه ی زیراگ از گروه بِه‌اندیشان، طراحی سایتی منحصر به فرد و با کیفیت های استاندارد جهانی بود. سایتی که بتوان با کیفیت بودنش را در نگاه اول در مقایسه با دیگر سایت های فروشگاهی فرش تشخیص داد.

سیر انجام کار

پس از هماهنگی های لازم و مشاهده ی نمونه کارهای ما توسط مدیر محترم سایت زیراگ، در یک جلسه ی حضوری اهداف و خواسته های مجموعه ی زیراگ به تیم به اندیشان ارائه و تیم به اندیشان مسئولیت طراحی سایت مورد نظر را به عهده گرفت.

مدت زمان اجرای این پروژه حدود یک ماه بود. اما با توجه به مشکلاتی که پوسته ی قبلی برای سایت ایجاد کرده بود. تحویل پروژه 2 هفته به تعویق افتاد. که لازم است از صبر و شکیبایی مدیر محترم سایت زیراگ برای هرچه بهتر اجرا شدن و رفع تمام مشکلات سایتشان کمال تشکر را داشته باشیم.

تیم طراحی سایت به اندیشان برای پیاده کردن کیفیت مورد نظر کارفرما در این پروژه ی طراحی سایت وردپرسی، از افزونه ی قدرتمند المنتور استفاده کرد تا بتواند تمام موارد مورد نظر کارفرما را اجرا کند. رنگبندی سایت با توجه به درخواست کارفرما تعیین و طراحی رابط کاربری (ux) سایت آغاز شد. پس از طراحی صفحه ی اول سایت و تایید کارفرما تیم طراحی به سراغ طراحی صفحات دیگر سایت پرداخت.

در این سایت صفحه ی محصول ووکامرس، با استفاده از افزونه ی (WooCommerce Single Product Page Builder) به طور کامل شخصی سازی شده و کاملا منطبق با نکات تیم سئوی کارفرما چینش گردیده است.

پس از اتمام طراحی صفحات مختلف سایت و بارگذاری سایت و رفع مشکلات قبلی سایت. کارفرمای محترم پس از مشاهده ی نتیجه و ابراز رضایتمندی طراحی چند لدنیتگ پیج (landing_page) سایت زیراگ را به ما سپرد. ما پس از طراحی و بارگذاری این صفحات نیز توانستیم رضایت کامل کارفرما را بدست آوریم. اما این پایان کار به ‌اندیشان و زیراگ نبود. ما همچنان مفتخریم که برای پشتیبانی در خدمت فروشگاه زیراگ هستیم.

با آرزوی بهترین ها برای فروشگاه آنلاین فرش زیراگ

نتیجه کار

شما میتوانید با مشاهده ی سایت زیراگ از نتیجه ی کار ما دیدن فرمایید و کیفیت واقعی تیم طراحی به‌اندیشان را مشاهده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست