طراحی سایت وردپرس اکسل یونی

اکسل یونی یک سایت آموزشی و تولید محتوا است. شما در این سایت میتوانید  آموزش های تخصصی برنامه ی فوق العاده ی اکسل را مشاهده کنید و با معجزه ی اکسل روبرو شوید. همچنین میتوانید از سمینارها و برنامه های آموزشی حضوری اساتید مختلف آگاهی پیدا کنید. همکاری تیم بِه‌اندیشان با جناب مهندس سوری (مدیر محترم سایت اکسل یونی) از طراحی سایت شروع شد.

شروع راه

جناب مهندس سوری مدرس که سابقه ی درخشانی در تدریس مباحث بسیار تخصصی اکسل داشتند در پی ایجاد سایتی با کیفیت برای ارائه ی خدمات آموزشی از جمله مقالات، فیلم، کتاب و… بودند تا علاقه مندانی که برای شرکت در کلاس های حضوری زمان کافی را ندارند و یا هزینه های سنگین کلاس های حضوری را نمیپسندیدند، به راحتی و در اکثر موارد به صورت رایگان بتوانند از آموزش های مناسب برخوردار شوند. بنابراین بعد از مشاهده ی نمونه کارهای تیم بِه‌اندیشان تصمیم گرفتند که طراحی و اجرای این سایت را به ما بسپارند.

سیر انجام کار

در ابتدا پس از صحبت های اولیه با مدیر محترم سایت اکسل یونی، و به علت اینکه ایشان حساسیت خاصی نسبت به رابط کاربری (UI)  و ظاهر سایت داشتند قرار بر این شد که طرح های اولیه ی صفحه ی اصلی سایت خدمت ایشان ارائه و پس از تایید ایشان کار پیاده سازی طراحی مورد نظر انجام بگیرد. که خوشبختانه اولین طرح تیم گرافیکی بِه‌اندیشان مورد تایید ایشان قرار گرفت و پیادی سازی طرح تایید شده آغاز گشت. به علت اینکه UI صفحه ی اول سایت اکسل یونی کاملا سفارشی بود امکان پیاده سازی آن در بستر وردپرس به راحتی امکان پذیر نبود.

بنابراین تیم طراحی سایت بِه‌اندیشان با صرف زمان طولانی و کدنویسی ها لازم در نهایت توانست بعد از حدود یک ماه صفحه ی اول سایت را آماده و بارگذاری نماید.

سپس صفحات اختصاصی  که توسط کارفرما تعیین شده بود طراحی و پیاده سازی شد و مورد تایید مدیر محترم سایت قرار گرفت. پس از تحویل سایت به کارفرما و رضایت ایشان از کیفیت تیم بِه‌اندیشان مفتخریم که همکاری ما با این سایت به پایان نرسید و پشتبانی کامل سایت اکسل یونی به تیم بِه‌اندیشان واگذار شد.

 

با آرزوی بهترین ها برای جناب مهندس سوری، مدیر محترم سایت اکسل یونی

نتیجه کار

شما میتوانید با مشاهده ی سایت اکسل یونی از نتیجه ی کارِ تخصصی بِه‌اندیشان دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست