طراحی لوگو

اهمیت لوگو در سایت و برند سازی چیست؟ چرا شرکت‌های بزرگ به لوگو توجه خاصی دارند؟ لوگو چه کاربردی در کسب کار شما دارد؟

برای یافتن پاسخ این سوالات، این صفحه را مطالعه کنید و حتما فرم مشاوره را پر کنید.

لوگو؛ هویت کاریِ شما

این یک اصل نانوشته در طراحی لوگو است: “یک لوگو به تنهایی باعث فروش نمی‌شود، اما به برند اعتبار می‌بخشد!”

همان طور که می‌دانید بیشترین اثر روی مخاطب در اولین نگاه شکل می‌گیرد. مغز مخاطب در اولین نگاه نسبت به برند شما سیگنال مثبت و یا سیگنال منفی منتشر می‌کند. شما برای تاثیر مثبت روی مخاطب در اولین نگاه تنها یک فرصت دارید و همان طور که حدس زدید، این فرصت لوگو خواهد بود.

یک لوگوی حرفه ای و زیباست که می تواند بیشترین تاثیر مثبت را در ذهن مخاطب شما بگذارد و به مخاطب اثبات کند که با یک برند حرفه ای و کارآمد روبروست و در مرحله ی بعد او را با شما همراه کند.

تاثیرات لوگو مناسب بر روی ذهن مخاطب:

لوگو؛ خشت اولی که نباید کج گذاشت

شما برای شروع فعالیت خود در هر زمینه ای از جمله سایت و یا فعالیت تجاری نیاز به طراحی بخش های مختلف دارید. طراحان سایت و یا طراحان کمپین های تبلیغاتی در اولین گام از شما درخواست لوگو می‌کنند تا بر اساس لوگو، موارد مختلف را طراحی کنند. از این جهت با در اختیار داشتن یک لوگوی مدرن می‌دانید که بخش های دیگر کسب و کار به شکل طراحی شوند. به عنوان مثال شما با در اختیار داشتن لوگو می‌دانید که سایت مورد نظرتان باید چه رنگبندی و چه ساختاری داشته باشد و از چه المان هایی در آن استفده شود. و یا در طراحی کارت ویزیت و یا بیلبورد های تبلیغاتی میدانید که باید از چه رنگ و طراح هایی استفاده شود.
از این رو، اگر لوگوی مناسبی در اختیار نداشته باشید میتوان گفت که در ادامه‌ی کارتان دچار مشکلات زیادی خواهید بود.

به همین دلیل است که شرکت های بزرگ بیشترین وسواس را برای انتخاب لوگوی خود به خرج داده‌اند و از بین صدها طرح، با توجه به شخصیت کسب و کار خود، لوگوی مناسب خود را انتخاب کرده اند.

گروه طراحی لوگوی به‌اندیشان با استفاده از مدرن‌ترین متدهای گرافیکی و با توجه به هویت کسب و کار شما آماده طراحی پیشرفته‌ترین لوگو برای برند شما می‌باشد.

 

برای ثبت سفارش و یا مشاوره رایگان، فرم مورد نظر در انتهای صفحه را پر کنید.

آلبوم نمونه کارها

جهت دریافت مشاوره و ثبت سفارش، فرم زیر را تکمیل کنید

فهرست