شبکه‌های اجتماعی

شاید اولین برخورد مخاطبان شما با شبکه‌ی اجتماعی شما باشد و اولین برخورد مهمترین برخورد است. پس شبکه‌های اجتماعی کسب و کار خود را جدی بگیرید.

زمانی که شما به صورت منظم محتوا تولید کنید، در گوگل و شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام بیشتر در معرض دید کاربران قرار خواهید گرفت.پس با تولید محتوای ارزشمند و با کیفیت اعتماد کاربران و مخاطبان خود را جلب کنید تا مشتاقانه وقت خود را با شما بگذرانند و در نهایت از خدمات یا کالای شما استفاده کنند.

با بازاریابی محتوایی می‌توانید کاربر هدفمند جذب کنید و کاربرانی را به وبسایت و یا پیج اینستاگرامی خود جذب کنید که واقعا نیازمند کالا یا خدمات شما می‌باشند و یا به دنبال اطلاعاتی در مورد آن هستند.

تولید محتوای ما برای اینستاگرام چه ویژگی‌های دارد؟

افزایش تعامل با کاربران

محتوایی که برای صفحه‌ی اینستاگرامی شما تولید خواهد شد با تزریق مقداری خلاقیت به آن تعامل بیشتر کاربران را در پی خواهد داشت و این تعامل مهمترین مسئله در رشد صفحات اینستاگرامی می‌باشد.

محتوای کامل و مفید برای کاربران

محتواهایی که ما تولید می‌کنیم اطلاعاتی که کاربران به دنبال آن هستند به آن‌ها خواهد داد و این برای جلب اعتماد توسط شما بسیار موثر خواهد بود

توجه به هویت و شخصیت برند شما

لحن و ادبیات برند شما به طور کامل در محتوای تولیدی ما جاری خواهد بود و طبق استراتژی کلی شما پیش خواهیم رفت.

نظم در تولید محتوا

نظم و رعایت زمان بندی در کنار کیفیت محتوا‌ها مواردی است که از طرف ما تضمین خواهد شد. همه چیز را زودتر از موعد تحویل خواهیم داد.

پکیج تولید محتوای اینستاگرام

تومان ۱,98۰,۰۰۰
ماهانه
  • استراتژی محتوا
  • تقویم محتوایی
  • ۲۰پست در ماه
  • ۳۰ استوری در ماه

این پکیج مناسب کسانی می‌باشد که قصد دارند به صورت اصولی و منظم در اینستاگرام فعالیت کنند و از طریق تولید محتوای با کیفیت کاربران بیشتری را جذب نمایند.

می‌خواهید اکانت اینستاگرام را خودتان مدیریت کنید؟

با دانلود فایل زیر می‌توانید فعالیت اینستاگرامی خود را اصولی شروع کنید و با توجه به نکات بسیار مهم موجود در این فایل برای پیج اینستاگرام خود برنامه‌ریزی کنید.

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

می‌توانید از طریق فرم تماس با ما سوالات خود را با ما در میان بگذارید.
فهرست