سئو چیست؟

سئو یک فرایند است که این فرایند مجموعه ای از فعالیت‌ها و تکنیک ها می‌باشد که اعمال آن ها بر سایت‌تان موجب ارتقای رتبه سایت در گوگل می شود. بدیهی است زمانی که در گوگل جایگاه بهتری را به خود اختصاص دهید مخاطبان بیشتری شما را خواهند دید و افراد بیشتری وارد سایت شما می‌شوند. رتبه سایت تان در نتایج گوگل بهتر شود مخاطبان هدف بیشتری از سایت شما بازدید می کنند.

ما چه مواردی را می‌توانیم تضمین کنیم؟

.

.

.

.

ما جایگاه اول در صفحه‌ی یک گوگل را به شما قول نمی‌دهیم!! چون صاحب گوگل نیستیم
ما طبق اصول و طی مراحلی به گوگل ثابت می‌کنیم شما لایق قرارگرفتن در جایگاه‌های بالا هستید

ما یک فرآیند 4 مرحله‌ای انجام می‌دهیم

آنالیز وبسایت و حل مشکلات

در این مرحله وبسایت شما از نظر فنی بررسی می‌شود و مشکلات ناشی از کدهای نادرست و یا اگر محتوایی در سایت قرار داشته باشد، ساختار محتوای وبسایت شما را اصلاح خواهیم کرد. همچنین تمامی لینک سازی داخلی وبسایت شما را در صورت وجود آن اصلاح می‌کنیم.

تحقیق کلمات کلیدی

شما در وبسایت خود کالاها یا خدماتی را ارائه می‌کنید. حالا یک سوال از خود پاسخ دهید: مخاطبان شما برای رسیدن به شما چه کلمات و عباراتی را در گوگل جستجو می‌کنند؟ ممکن است پاسخی برای این سوال داشته باشید اما بقیه کاربران هم با شما همفکر هستند؟ از کجا بفهمیم بیشتر مخاطبان ما چه کلماتی را سرچ می‌کنند؟ ما با استفاده از ابزارهای تحلیلی و تجربه‌های خود پاسخ این سوالات را خواهیم داد.

لینک سازی خارجی

فکر می‌کنید چرا یک سری از وبسایت ها در جایگاه‌های بالا و ابتدایی صفحات گوگل قرار می‌گیرند؟ چون آن‌ها از نظر گوگل دارای اعتبار بیشتری نسبت به سایرین می‌باشند. اما این اعتبار از کجا می‌آید؟ چطور آن وبسایت‌ها به این اعتبار رسیده اند؟ یکی از مهمترین علت‌های آن این است که این وبسایت‌ها لینک سازی خارجی انجام داده‌اند و از وبسایت‌های دیگر لینک گرفته‌اند؛ اگر بخواهیم به ساده‌ بگوییم یعنی زمانی که یک سایت مناسب به شما لینک دهد گوگل این مفهوم را دریافت خواهد کرد که حتما سایت شما محتوای خوب و با ارزشی دارد که وبسایت یا وبسایت‌های دیگر به شما لینک داده‌اند. به همین ترتیب به شما اعتبار می‌دهد. ما لینکسازی خارجی با روش‌های اصولی برای شما انجام می‌دهیم.

نظارت و گزارش دهی

ما به طور پیوسته بر روند رشد در پارامترهای مختلف و همچنین کلمات انتخابی شما برای سئو نظارت داریم و آن‌ها را بهینه خواهیم کرد روند رشد شما را بررسی می‌کنیم و گزارش این روند و بهینه سازی را به صورت ماهیانه یا هر دوماه یکبار ارائه خواهیم کرد. این گزارش یک مقاله نیست و با "به استحظار می‌رساند" شروع نمی‌شود بلکه یک فایل اکسل حاوی اعداد و آمار کاربردی می‌باشد که بتوان بر اساس آن گام‌های بعدی را برنامه ریزی کرد.

مشاوره رایگان

خدمات سئوی ما از دو و نیم میلیون در ماه شروع می‌شود
اگر فکر می‌کنید لایق صفحه‌ی اول گوگل هستید حتما با ما تماس بگیرید
برای اینکه مشاوره‌ی ما براتون بیشترین فایده را داشته باشد فرم مشاوره‌ی مخصوص خود را پر کنید.

  • به طور مختصر توضیح دهید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
  • به طور مختصر توضیح دهید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
  • به طور مختصر توضیح دهید
  • به طور مختصر توضیح دهید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
فهرست