تولید محتوا

با بازاریابی محتوا اعتماد کاربران را جلب کنید. زمان خواهد برد اما به نتیجه اش می ارزد.

زمانی که شما به صورت منظم محتوا تولید کنید، در گوگل و شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام بیشتر در معرض دید کاربران قرار خواهید گرفت.پس با تولید محتوای ارزشمند و با کیفیت اعتماد کاربران و مخاطبان خود را جلب کنید تا مشتاقانه وقت خود را با شما بگذرانند و در نهایت از خدمات یا کالای شما استفاده کنند.

با بازاریابی محتوایی می‌توانید کاربر هدفمند جذب کنید و کاربرانی را به وبسایت و یا پیج اینستاگرامی خود جذب کنید که واقعا نیازمند کالا یا خدمات شما می‌باشند و یا به دنبال اطلاعاتی در مورد آن هستند.

تولید محتوای ما برای وبسایت چه ویژگی‌هایی دارد؟

تحقیق کلمات کلیدی

هر مقاله‌ای که تولید می‌کنیم در موتور جستجوی گوگل توسط کاربران جستجو می‌شود و در افزایش ورودی وبسایت شما تاثیر خواهد داشت.

محتوای کامل و مفید برای کاربران

محتواهایی که ما تولید می‌کنیم اطلاعاتی که کاربران به دنبال آن هستند به آن‌ها خواهد داد و این برای جلب اعتماد توسط شما بسیار موثر خواهد بود.

رعایت اصول سئو

محتوای تولیدی توسط گروه به‌اندیشان با رعایت اصول سئوی محتوا تولید می‌شود و گوگل پسند خواهد بود و در عین حال کاربر پسند نیز می‌باشد.

توجه به هویت و شخصیت برند شما

لحن و ادبیات برند شما به طور کامل در مقاله‌های ما جاری خواهد بود و طبق استراتژی کلی شما پیش خواهیم رفت.

نظم در تولید محتوا

نظم و رعایت زمان بندی در کنار کیفیت مقاله‌ها مواردی است که از طرف ما تضمین خواهد شد.همه چیز را زودتر از موعد تحویل خواهیم داد.

پکیج تولید محتوا برای وبسایت

تومان ۱,۵۰۰,۰۰۰
ماهانه
  • تحقیق کلمات کلیدی
  • استراتژی محتوا
  • تقویم محتوایی
  • تولید ۱۵ مقاله‌ی کامل و مفید
  • رعایت اصول سئوی محتوا
  • رعایت اصول نگارشی

این پکیج مناسب کسانی می‌باشد که برای مفید واقع شدن وبسایت خود برای مخاطبان و همچنین برای بهبود وضعیت سئو وبسایت خود نیازمند تولید محتوای منظم و با کیفیت می‌باشند.

از اینکه با تولید محتوای ارزشمند می‌توانید اعتماد کاربران را جذب کنید گفتیم. اما یک نکته در مورد شبکه‌های اجتماعی باید گفت و آن اینکه در شبکه‌های اجتماعی بازاریابی دهان به دهان بیشتر جاری می‌باشد و سود این نوع بازاریابی در طولانی مدت می‌تواند از تبلیغات کوتاه مدت و کمپین‌های تبلیغاتی بیشتر باشد.

تولید محتوای ما برای اینستاگرام چه ویژگی‌های دارد؟

افزایش تعامل با کاربران

محتوایی که برای صفحه‌ی اینستاگرامی شما تولید خواهد شد با تزریق مقداری خلاقیت به آن تعامل بیشتر کاربران را در پی خواهد داشت و این تعامل مهمترین مسئله در رشد صفحات اینستاگرامی می‌باشد.

محتوای کامل و مفید برای کاربران

محتواهایی که ما تولید می‌کنیم اطلاعاتی که کاربران به دنبال آن هستند به آن‌ها خواهد داد و این برای جلب اعتماد توسط شما بسیار موثر خواهد بود.

توجه به هویت و شخصیت برند شما

لحن و ادبیات برند شما به طور کامل در محتواهای تولیدی ما جاری خواهد بود و طبق استراتژی کلی شما پیش خواهیم رفت.

نظم در تولید محتوا

نظم و رعایت زمان بندی در کنار کیفیت محتوا‌ها مواردی است که از طرف ما تضمین خواهد شد. همه چیز را زودتر از موعد تحویل خواهیم داد.

پکیج تولید محتوا برای اینستاگرام

تومان ۱,980,۰۰۰
ماهانه
  • استراتژی محتوا
  • تقویم محتوا
  • ۲۰ پست در ماه
  • ۳۰ استوری در ماه

این پکیج مناسب کسانی می‌باشد که قصد دارند به صورت اصولی و منظم در اینستاگرام فعالیت کنند و از طریق تولید محتوای با کیفیت کاربران بیشتری را جذب نمایند.

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

می‌توانید از طریق فرم تماس با ما سوالات خود را با ما در میان بگذارید.
فهرست